תקנון רכישה מגוון פרינט/מגוון כפר סבא

איסוף סחורה ותשלום

הזמנות הממתינות לאיסוף, בחנות מגוון כפר סבא ברחוב ויצמן 87, יישמרו עד לשלושה חודשים, אלא אם החליטה החברה לפנים משורת הדין, ובתיאום מול הלקוח להאריך את תקופת אחסון ההזמנה. לאחר שלושה חודשים, תועבר ההזמנה לתרומות ולא תישמר בחברה. הזמנה המבוצעת באופן טלפוני, ללא תשלום מראש, או התחייבות/ הזמנת רכש/ מסמך חתום ומאושר מטעם החברה לתשלום שוטף + מחייבת השארת מס' כרטיס אשראי לביטחון עד לרגע איסוף קבלת הסחורה והתשלום.

ביטול ועדכון הזמנה

לקוח יכול לבטל הזמנתו באם טרם הודפסה, מכל סיבה שהיא. דמי הביטול יהיו על עריכת הגרפיקה, 50 % ממחיר הנקבע על ידי מנהל החברה, אלא אם כן סוכם עם החברה אחרת. עדכון הזמנות יבוצע במייל שישלח תיבת הדואר האלקטרוני של החברה, באחריות הלקוח לוודא טלפונית שהמייל התקבל והעדכון בוצע. אין לעדכן כמויות ומידות במייל שנשלח לאישור גרפיקה.

איכות ועמידות הדפסה, תלונות של לקוחות, ביטול עסקאות אחריות החברה ונהלי בדיקה

בכל הזמנה מעל 30 חולצות תתכן קבלת סחורה על ידי הלקוח בכמות של עד 5% שלא לשביעות רצון הלקוח, מגוון אינה לוקחת אחריות על כ5% מהסחורה בכל הזמנה של מעל 30 חולצות ללא יוצא מן הכלל.

במידה וקיימת תלונה של לקוח, אנו מתחייבים בפני הלקוח להחזיר תשובה לגבי התלונה לא יאוחר מ48 שעות. תלונות כגון הדפסים אשר התקלפו בכביסה או ירדו או דהו לפעמים זמן התגובה יתארך ל12 שעות נוספות עקב בדיקות נוספות של בית העסק, במידה והתלונה של הלקוח מוצדקת, הלקוח יקבל החזר כספי או לחילופין הזמנה מחודשת לבחירתו

אחריות המוצר- האתר אחראי לטיב המוצר וזאת כמקובל בענף הטקסטיל וזאת כל עוד עמד הלקוח בתנאים הנדרשים ובהוראות הכביסה המצורפות לבגד. שימוש שלא בהתאם להוראות אלו יבטל את האחריות של האתר.במקרה של ויכוח בנושא שירות ואחריות לאחר קבלת המוצר, מסכימים הצדדים מראש כי בכל מקרה של ויכוח או תביעה כספית אזי שבמקרה כזה סכום התביעה כלפי האתר לא יוכל לעלות מעבר לסכום מוצר מקביל ותקין על פי ערכו ביום התביעה. הלקוח: הלקוח מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ואו ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

במידה ותתקבל תלונה של לקוח על התקלפות ההדפסה, דהייתה של ההדפסה או שינוי צבעה של ההדפסה, מגוון תדרוש לקבל חלק מהסחורה או כולה לבדיקה פנימית של העסק, במידה והבדיקה אשר תעבור הסחורה לפי הוראות היצרן של החולצה המוטבע על תווית החולצה תצא תקינה, לא תתקבל טענת הלקוח לפיה ההדפסה לא תקינה לשימוש.

לא ניתן לבטל הזמנת פריטים מודפסים או רקומים לאחר הדפסת המוצרים. הלקוח (הגולש) רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן: החוק). ניתן לבטל רכישה מיום ביצוע העסקה ועד 14 יום מיום קבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר מביניהם. הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל הדואר האלקטרוני של האתר/החברה. לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים אשר הוצאו מאריזתם המקורית ואשר נעשה בהם שימוש כלשהוא , מוצרים שהוכנו/הותאמו במיוחד לרוכש בעקבות העסקה או מוצרים שהאתר נתבקש על ידי הרוכש להכינם מראש (דבר שגרם לאתר לייצר / לבצע התאמה של המוצר באופן אישי עבור הרוכש).כמו כן, לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נקנו במבצע, או בהנחה מיוחדת, לפי שיקול דעתה של מגוון כפר סבא ומגוון פרינט..

סמכות עניינית לשיפוט

בכל מקרה של חילוקי דעות לעניין תקנון זה , הסמכות המשפטית תהא בבית המשפט המוסמך בתל- אביב בלבד. בכל מקרה בו לקוח יתבע את האתר, אזי שגם אם לאתר ישנם סניפים במקומות נוספים בארץ מסכים מראש הגולש או הלקוח כי התביעה ואו הדיון יהיו בתל-אביב בלבד.

משלוחים

רוב המשלוחים המיועדים להפצה לבתים פרטיים בערים מרכזיות ואינן מרכזיות יבוצעו תוך 3 ימי עסקים. שלושה ימי עסקים יחולו מרגע קבלת הודעת SMS ללקוח, ע"י חברת השליחויות, כי החבילה נארזה ונאספה מהחנות מגוון כפר סבא או מגוון פרינט. מסירתם של רוב המשלוחים המיועדים להפצה באיזורים חרגים תתבצע בתוך 5 ימי עסקים. אזורים חריגים לעניין סעיף זה, לרבות ישובי רמת הגולן וגבול הצפון/ ישובי המגזר הערבי/ ישובי בקעת הירדן/ ישובים מעבר לקו הירוק ( שטחים)/ ישובי עוטף עזה/ אילת/ ים המלח וישובי הערבה.